Nasa Duş

duşakabin, duş teknesi, banyo küveti, küvet, banyo dolabı, duşakabin imalatı, duş kabini, duşakabin aksesuarları, duş başlıkları, oturmalı küvet, oturmalı tekne

Nasa Duş; Duşakabin, duşakabin imalatı, duşakabin montajı, duşakabin satışı, banyo küveti, duş tekneleri, banyo aksesuarları, duş başlıkları konusunda ürün ve hizmet sunmaktadır.

Kaliteden ödün vermeyen ürün ve hizmet anlayışı ile çalışan firmamız koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi, garantili ürün, fonksiyonellik ve dekoratifliğin yanında ergonomi sağlayan duş ve banyo çözümleri ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Konusunda uzman imalat ve montaj ekibimiz, kaliteli ürün, kaliteli hizmet ve ekonomik fiyatlandırmanın yanında hızlı iş teslimatı firmamızın en önemli özelliğidir.

İstanbul Sultanbeyli'de faaliyet gösteren firmamız 400 m2lik kapalı ve açık alanda banyo dolabı, duşakabin, duş teknesi ve küvet üretimi yapmaktadır.

Yaşadığınız mekanlara konfor, kalite ve ergonomiyi birlikte sunan firmamız banyolarınıza değer katan çözümler sunmaktadır.

Ürünlerimizin üretminde kullanılan akrilik; parlak ve pürüzsüz yüzey ile diğer ürünlerde olduğu gibi mikrop ve bakteri barındırmaz, uzun seneler aşınmaz, parlaklığını ve hjyenikliğini muhafaza eder, düşük özgül ısısı sayesinde vücutla temas halinde sıcaklık hissi verir. Hafiği ile nakliye, montaj, çeşitli aksesuar ve hidromasaj sistemlerinin uygulanması kolaydır. Alkol ve bir çok klasik deterjana dayanıklıdır. Oto clası le silindiğinde ilk günkü parlaklığına sahip olur.

Duş Banyo Çözümleri

Nasa Duş Kurulduğu günden bugüne fonsksiyonel, estetik, şık, konforlu, uzun ömürlü duşakabin küvet ve duş teknesi çözümleri sunmaktadır. Banyo Dolaplarımız ile banyolarınız hem kullanışlı hem konforlu...

Nasa Duş, banyolarınıza estetik, konfor ve değer katıyor...

Hizmetlerimiz

  • Duşakabin İmalatı, Duşakabin Montajı, Duşakabin Satışı
  • Küvet İmalatı, Küvet Montajı, Küvet Satışı
  • Banyo Dolabı İmalatı, Montajı, Satışı
  • Duş Tekneleri imalat, montaj, uygulama satış
  • Duş Başlıkları
  • Banyo Aksesuarları